У Полтаві вперше пройде національний конкурс «Велопрацедавець року»

Роботодавців запрошують до участі в національному конкурсі «Велопрацедавець року», який відзначає найбільш зручні для користувачів велосипеда офіси.

У 2019 році конкурс вперше проходить у восьми містах України: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця та Одеса. Організатором конкурсу є U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Локальним координатором у Полтаві є громадська організація «Сіті Лаб».

Перемогу в конкурсі та кубок Велопрацедавця 2019 отримає компанія, організація чи установа, що пропонує найкомфортніші велоумови для співробітників: щонайменше встановила велопарковку і заохочує співробітників їздити велосипедом на роботу, додатковою перевагою є наявність місця для переодягання, душ чи інші зручності. 

Медіапартнерами конкурсу у Полтаві є ресурс «ЗМІСТ», видання «Трибуна», UA:Полтава, «Куда Полтава», PTV «Полтавське Телебачення».

Партнери конкурсу: Полтавська асоціація бізнесу

Партнер з подарунків: веломагазин «Велоцентр».

Подати заявку на участь можна за цим посиланнямЗаявки приймаються до 20 вересня. 

Подія на фейсбуці: https://www.facebook.com/events/399136400707731/

Конкурс заохочує роботодавців створювати для співробітників та клієнтів умови, які дають змогу приїжджати в офіс велосипедом. Велокультура на робочому місці зміцнює і береже здоров’я співробітників, знижує рівень захворюваності, скорочує кількість лікарняних і підвищує рівень працездатності. 

У Києві конкурс проходить цього року в десятий раз, на національному рівні – вперше. Переможцями конкурсу в попередні роки в столиці стали ІТ-компанія Intellias (2018), юридична фірма EVERLEGAL (2017), група компаній інтернет-торгівлі EVO.company (2016),  ІТ-компанії ZEO-Alliance (2015) і Luxoft (2014), медіахолдинг 1+1 (2013), ІТ-компанії Ciklum (2012), Melexis Ukraine (2011), GlobalLogic (2010). 

Нагородження переможців конкурсу відбудеться у жовтні. 

УМОВИ КОНКУРСУ

1. Мета конкурсу — розвиток велосипедної інфраструктури в місті та промоція їзди велосипедом, зокрема на роботу. 

2. Заявки на конкурс приймаються з 17 липня 2019 року. Кінцевий термін прийому заявок на участь у конкурсі в Києві — 20 вересня, у Харкові — 15 серпня, у Полтаві — 20 вересня, у Кривому Розі — 20 вересня, у Запоріжжі — 20 вересня, в Одесі — 20 вересня, в Херсоні — 20 вересня, у Вінниці — 15 вересня. Кожне місто має право самостійно змінювати кінцевий термін прийому заявок. Заявку може подати будь-який працівник компанії, громадської організації, комунальної або державної установи (за згодою керівників організації або керівників підрозділу).

3. У конкурсі можуть брати участь установи та відокремлені підрозділи (склад, магазин, окремий офіс тощо) будь-якої форми власності і сфери діяльності, фактично розташовані в адміністративних межах міст України, де проводиться конкурс, а також великі населені пункти у приміській зоні міста.

4. Заявка на конкурс має містити:

4.1. назву компанії і сферу її діяльності;

4.2. адресу розташування та контактні телефони, електронну адресу;

4.3. інформацію про наявність зручностей для працівників-велосипедистів, у тому числі будь-яких з нижчевказаних:

4.3.1. велосипедної парковки, місце її розташування, охорону та нагляд над нею, її фотографію (обов’язково);

4.3.2. роздягальні чи іншого місця, де працівники можуть зберігати змінний одяг, і фото (за наявності);

4.4. інформацію про орієнтовну кількість користувачів велосипеда, які працюють у компанії та регулярно приїжджають на велосипеді на роботу;

4.5. інформацію про орієнтовну кількість працівників компанії;

4.6. інформацію про заходи з популяризації велосипеда серед співробітників компанії, якщо такі є;

4.7 ім’я та прізвище того, хто подає заявку, його посаду, контактний телефон, електронну адресу.

5. Заявку з фотографіями можна подати за посиланням: 

Київ – https://forms.gle/RQEHyhzd6m75arjq6

Харків – https://forms.gle/JqbybFAL1s8SfgiJ8

Полтава – https://forms.gle/6QCmqDxJ4qkics6U9

Кривий Ріг – https://forms.gle/F1MJnFzq4oLxcQQ99

Запоріжжя – https://forms.gle/DDkAvyonzjcYwc7VA

Херсон – https://forms.gle/Dy7wns6pJrHqQgnd9

Вінниця – https://forms.gle/NZFGqQnbyc2bE7Q19

Одеса – https://forms.gle/UxrXGaEVUDrjgwE58

Фото велозручностей в офісі потрібно розмістити на файлообміннику та вказати посилання на них у відповідному запитанні заявки.

6. Журі конкурсу розглядає заявки, здійснює виїзди для перевірки компаній, які увійшли в короткий список кандидатів на перемогу в конкурсі, та обирає переможця. 

7. З метою вирівнювання шансів великих і маленьких установ, що беруть участь в конкурсі, при визначенні переможців будуть враховані:

7.1. Кількість працівників, які є користувачами велосипеда, щодо загальної;

7.2. Рівень зручностей для них;

7.3. Відповідність цього рівня об’єктивним можливостям установи.

7.4. Наявність пральної машини, душу, ванної або іншого місця, де можна помитися не є обов`язковою умовою конкурсу, але додає додаткові бали.

8. Переможець конкурсу буде визначатися за рейтингом, який буде створено за результатами поїздок членів журі на об’єкти. У кожному місті переможця конкурсу буде визначено окремо за рішенням журі. 

9. Оголошення та привітання переможців конкурсу відбудеться в містах, де проводиться конкурс, у вибраний локальним координатором конкурсу день восени 2019 року, який оголошується додатково.

Найкращі роботодавці отримують дипломи, а Велопрацедавця року нагороджують спеціальною відзнакою — Кубком Велопрацедавця. Результати конкурсу буде оприлюднено через засоби масової інформації.

10. Проведення конкурсу є одностороннім актом доброї волі з боку організаторів, тому рішення журі є остаточними.

Коментарі