У Полтаві затвердили Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури міста

29 березня 2016 р., на позачерговій третій сесії Полтавської міської ради сьомого скликання депутати затвердили Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури міста Полтави.

Нагадуємо, що рівно рік назад, 25 березня, ми ініціювали проведення круглого столу з міською владою, що стосувався питання розвитку велосипедної інфраструктури в Полтаві. Пізніше — проводили відкриті воркшопи з розробки Концепції, збирали статистику велоруху, яку враховували під час розробки карти-схеми майбутньої веломережі. Також у вересні була створена Робоча група з питань велоінфраструктури, після чого була налагоджена тісна робота з міською владою та управліннями міськвиконкому. Результатом цієї роботи став узгоджений текст Концепції розвитку велосипедної інфраструктури міста Полтави: 

 

 

Концепція розвитку велосипедної інфраструктури міста Полтави from Jalyna

Про що цей документ? В першу чергу, він визначає та закріплює стратегічні цілі щодо велосипедизації Полтави, окреслює основні напрямки роботи і результати, яких необхідно досягти, розвиваючи велотранспорт у нашому місті.

Концепція не має обмеження у часі, вона діятиме доти, доки не буде досягнуто її мети — забезпечення збалансованого та безпечного формування громадського простору з урахуванням потреб населення, сприяння розвитку велосипедної інфраструктури, як додаткової (альтернативної) можливості пересування мешканців міста.

Рекомендована схема розміщення об’єктів велосипедної інфраструктури

Концепція не потребує окремого фінансування. Фінансування безпосереднього облаштування велоінфраструктури буде відбуватися через реалізацію цільової програми розвитку велотранспорту, розробка якої є наступним кроком.

Ми продовжуватимемо цю роботу і надалі. Це лише початок.

Дякуємо усім, хто долучався до розробки Концепції!

Коментарі