CANactions відкриває першу в Україні Школу урбаністики і оголошує набір учасників до неї

Команда CityLab

Відомий міжнародний архітектурний фестиваль, що проводиться щорічно в Києві з 2008 року, еволюціонував у першу в Україні школу урбаністики.

Уже розпочався прийом аплікаційних заявок від потенційних учасників до Студії#1 в рамках школи, який триватиме до 2 серпня включно.

 

До участі в школі запрошуються фахівці з:

урбаністики,

архітектури,

транспортного планування,

економіки,

містобудування,

культурології,

соціології,

юриспруденції,

а також представників інших спеціальностей, пов’язаних із міською тематикою.

 

Особливості освітньої програми:

- уся комунікація в рамках Студії відбуватиметься англійською мовою;

- повна зайнятість та висока інтенсивність;

- акцент на самоорганізацію та результативність;

- робота в міждисциплінарній команді.

 

Вартість навчання у Студії#1 становить 9 800 грн.

 

CANactions

Хто ми? Перша в Україні школа урбаністики CANactions School - це некомерційна міждисциплінарна платформа післядипломної освіти з урбаністики, що не має аналогів в Україні.

Наша мета - підготовка агентів урбаністичних змін, що здатні ініціювати та втілювати новаторські проекти розвитку реальних міських територій, працюючи в міждисциплінарних командах під кураторством провідних міжнародних експертів.

Чим ми займаємося? Тема першого навчального року Школи – urbanism.ua: (RE)START. Ми починаємо процес міждисциплінарного дослідження українських міст, пропонуючи переосмислити базові механізми планування та розвитку урбаністичних територій. Яким є сучасне місто? У чому специфіка міст України? Хто сьогодні визначає їх розвиток? Як зробити цей процес більш ефективним та відкритим? Навчання здійснюватиметься у рамках Студії відомого швейцарського урбаніста Урса Томанна (Urs Thomann), який тривалий час був заступником директора «Вінницького муніципального центру містобудування і архітектури»

Учасники студії. 12-16 молодих українських та міжнародних фахівців будуть навчатися на теми, пов'язані з урбаністичним рухом та загальною проблематикою українських міст. CANactions шукає міждисциплінарних спеціалістів з урбаністики, архітектури, транспортного планування, економіки, містобудування, культурології, соціології, юриспруденції, а також представників інших спеціальностей, пов'язаних з міською тематикою. Участь у Школі - це ваш крок у напрямку професійного росту, унікального досвіду та нових перспектив. Стань першим!

Наші партнери. До співпраці зі Школою CANactions залучено представників Міністерства регіонального розвитку України, кандидатів у мери, діючих представників муніципалітетів, громадські організації, міжнародні експерти з ЕС та США, GIZ та SECO

Час і місце. перший семестр школи триватиме з 14 вересня по 18 грудня, та буде проходити у Києві.

Мова. Навчання проводитиметься виключно англійською.

Акцент на найкраще. В рамках студії будуть проводитися лекції, воркшопи і майстер-класи від всесвітньо відомих лекторів. У членах журі по відбору учасників Школи - міжнародні провідні експерти з урбаністики.

Перспективи після закінчення Школи. Кращі учасники Студії#1 Школи CANactions отримають змогу: долучитися до подальшої роботи над розробкою стратегії розвитку міста, отримати можливість стажування закордоном в інституціях-партнерах Школи CANactions, або стати частиною команди, що займатиметься реформуванням містобудівній галузі в Україні.

Деталі та умови вступу до Школи дивіться на сайті - http://www.school.canactions.com/uk/

Коментарі